SCC certifikace / VCA certifikace firem, společností a zaměstnanců

SCC certifikace / VCA certifikace deklaruje vysokou důvěryhodnost vaší firmy. Díky tomu jednodušeji získáte zakázky z Německa a Nizozemí nebo z holdingu MOL.

Poskytujeme tuto SCC certifikaci / VCA certifikaci
SCC certifikát

SCC certifikace zaměstnanců

Získejte SCC certifikát a odborné školení pro vaše zaměstnance.

Mám zájem
SCC certifikát

SCC certifikace firmy

SCC certifikace pro společnosti působící v rýzných průmyslových odvětvích.

Více informací

V roce 2021 došlo k závažným změnám v organizaci pravidel a předpisů SCC

Schéma SCC, původně z Nizozemska, existuje v Německu v nezměněné podobě od roku 2011 a v průběhu let se etablovalo na trhu. Během této doby byl program řízen a dozorován značkou DGMK e.V. v roli vlastníka.

S účinností od 01.11.2021 společnost VAZ e.V. převzala vlastnictví a vytvořila svůj vlastní program na základě předchozího programu SCC 2011. Tento nový certifikační program se nyní nazývá SCC-VAZ 2021.
S účinností nového programu dochází i ke změně platnosti certifikátu a to z 10 na 5 let.

Žádáme vás o pochopení těchto opatření a těšíme se na spolupráci.

Co je SCC certifikace / VCA certifikace?

Systém certifikace SCC (Safety Certificate Contractors) je mezinárodně uznávaný certifikační standard, kterým deklarujete splnění speciálních požadavků na bezpečnost práce, ochranu zdraví a životního prostředí.

Německý systém certifikace představuje SCC. Holandský systém certifikace je znám pod zkratkou VCA.

Oba modely certifikace SCC i VCA jsou rovnocenné a vzájemně uznávány. To znamená, že pokud vlastníte platný SCC certifikát, je uznán i v Nizozemí jako VCA certifikát.

Sme specialisti na SCC  / VCA certifikaci. Zajistíme pro vaše zaměstnance vše potřebné – odborné poradenství, SCC školení zaměstnanců a další služby pro rychlé a bezproblémové získání certifikátu.

SCC certifikát je konkurenční výhoda

Díky SCC certifikaci dáte obchodním partnerům jasně najevo, že všechny procesy ve vaší firmy jsou maximálně bezpečné a spolehlivé.

Chráníte vaše zaměstnance i firmu

Zaměstnanci budou vykonávat práci na vyšší kvalitativní úrovni a vyhnete se tak případným chybám, zraněním i zvýšeným nákladům na jejich odstranění.

Návratnost SCC certifikace

Investice do SCC certifikátu zaměstnanců se vám v krátké době vrátí v podobě vyšší důvěry obchodních partneru a dodavatelů.

SCC certifikace zaměstnanců

Vaši zaměstnanci ocení, že se staráte o bezpečnost a dodržujete nejpřísnější pravidla ochrany zdraví při práci. To se pozitivně projeví na pracovním nasazení i loajalitě.

Minimalizujete náklady díky SCC

Díky nastavení správných pracovních procesů a SCC / VCA certifikaci se vyhnete zbytečným nákladům při pokutách nebo soudních sporech.

Zlepšíte image společnosti

Díky SCC certifikaci získáte cenný náskok před konkurencí a posílíte pozitivní vnímání vaší firmy, jako spolehlivého obchodního partnera.